Наш Комунальний заклад живе активним та різноманітним життям, щоденні новини  про яке Ви можете знайти на наших офіційних сторінках у соціальних мережах.


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди цієї дати класний керівник 8 класу Демидчук Н.І. 14 лютого провела виховний захід "Час і досі не загоїв рани...".


14 лютого святкує свій День народження вчитель української мови та літератури КЗ "Одрадівський НВК" Скотаренко Катерина Сергіївна💐💐💐💐💐


День святого Валентина

13 лютого педагог-організатор КЗ "Одрадівський НВК" Боровик Л.І. провела для учнів гру "Хто зверху?", присвячену Дню святого Валентина. Також у ці дні в нашому НВК проходить виставка дитячих робіт з нагоди Дня закоханих.


Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії

7 лютого учень 11 класу КЗ "Одрадівський НВК" Коваль Данило (вчитель Виставна В.І.) взяв участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка пройшла на базі Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна.Різнокольорова п'ятниця

7 лютого в КЗ "Одрадівський НВК" була різнокольорова п'ятниця. Цього дня учні початкових класів взяли участь у заході "Веселкове життя". Також протягом всього Кольорового тижня в нашому закладі проходила виставка творчих робіт вихованців НВК.


Синій четвер

6 лютого в КЗ "Одрадівський НВК" був синій четвер. Цього дня вихованці дошкільного підрозділу та учні початкових класів брали участь у роботі творчих майстерень🤩🐳🐟🐠


Жовта середа

Кольоровий тиждень в КЗ "Одрадівський НВК" продовжується. 5 лютого - жовта середа🤩☀️☀️☀️ Цього дня учні початкових класів взяли участь у кольоровій арт-терапії "Сонячні барви", а вихованці дошкільного підрозділу виготовляли поробки з використанням жовтого паперу👩‍🏫🌼⭐️☀️☀️


4 лютого святкує свій День народження прибиральниця КЗ "Одрадівський НВК" Гордєєва М.О. Люба наша Марино Олександрівно, з Днем народження приміть Наші щирі побажання. Хай здійсняється усе, В радість будуть привітання! Буде щастя назавжди Супровідником у діях. І трапляються завжди Лише чарівні події! Сонця, злагоди, тепла, На душі та в Вашім серці. З задоволенням прийміть Близьких Вам людей відвертість!


Червоний вівторок

4 лютого в КЗ "Одрадівський НВК" - червоний вівторок.🌺🍎🎀🎈Тому сьогодні червоний колір домінував на уроках образотворчого мистецтва в початковій та середній школах, а також на заняттях в дошкільному підрозділі.👩‍🏫🎨🎈🎈🎈


Зелений понеділок

3 лютого в КЗ "Одрадівський НВК" розпочався Кольоровий тиждень. Сьогодні у нас був зелений понеділок🤩☘️ Цього дня класний керівник 4 класу Озерова Л.Г. провела для учнів початкових класів релаксаційну вправу "Я - дерево", під час якої учні знижували нервово-психологічне напруження, малювали та пили воду, заряджену зеленим кольором🥛🍵🎨🌳


Аромати чаю

30 січня вчитель біології КЗ "Одрадівський НВК" Косенко Н.В. провела для учнів розважально-пізнавальну програму "Аромати чаю".


Квест з використанням доповненої реальності "Україна, що дивує"

30 січня учні КЗ "Одрадівський НВК" узяли участь у квесті з використанням доповненої реальності "Україна, що дивує", який підготувала вчитель історії Боровик Л.І.


Тиждень початкових класів

Протягом 20-24 січня в КЗ "Одрадівський НВК" проходив Тиждень початкових класів, під час якого учні брали участь у квесті "Стежками казок", виготовляли "Веселі саморобки" та оформляли тарілки в техніці декупаж, подорожували світом за допомогою тележурналу.


Мій біль - Афганістан

24 січня КЗ "Одрадівський НВК" надав роботу на районну виставку-конкурс малюнків "Мій біль - Афганістан".


День Соборності України

22 січня - День Соборності України. З нагоди цієї дати класний керівник 1 класу Шило І.В. провела мистецьку акцію "Я ❤️ Україну!", для якої учні 1-11 класів виготовили колажі про нашу країну. Також сьогодні біліотекар КЗ "Одрадівський НВК" Кожевникова О.П. організувала виставку літератури "Соборна Україна".


Зимові фантазії

У КЗ "Одрадівський НВК" проходить виставка творчих робіт "Зимові фантазії", яку організувала вчитель образотворчого мистецтва Виставна І.В.


Абетка харчування

Наш КЗ "Одрадівський НВК" отримав робочі зошити для учнів та посібники для вчителів "Абетка харчування. Їмо правильно!" від компанії "Нестле Україна" в рамках програми "Nestle - здорові діти". Тепер учні початкових класів на заняттях будуть формувати культуру здорового харчування.


9 січня святкує свій День народження прибиральниця КЗ "Одрадівський НВК" Половинко С.Є. Шановна Світлано Євгеніївно, дозвольте Вас сьогодні привітати, Міцного Вам здоров’я побажати, Відвертих слів і щирого кохання, Безхмарних днів, удачі, процвітання, Щоб в домі було затишно і мило, Щоб Вам доріжку щастя простелило, Нехай турботи не завадять жити, Бажаємо щороку молодіти, Хай друзі будуть не лише у свято, Живіть чудово, радісно, багато!


Новорічні заходи в шкільному підрозділі КЗ "Одрадівський НВК"

27 грудня в КЗ "Одрадівський НВК" пройшли новорічні заходи: ранок "Новий рік - веселий рік, що ступає на поріг!" за участю учнів 1-5 класів та конкурсно-розважальна програма для учнів 6-11 класів.


КЗ "Одрадівський НВК" готовий до зустрічі Нового року🥳🥳🥳🤩🤩🤩🎄🎉🎉🎉